Wizualizacja osiedle Wonnej Róży

LOKALIZACJA
Z dala od zgiełku miasta, 2 domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, w cichej i spokojnej lokalizacji, o pow. 129m2 - 130m2, na malowniczych działkach o pow. 279m2-433m2, położonych na atrakcyjnych terenach zielonych niedaleko Lasu Kabackiego, odwiedzanych przez sarny i bażanty, blisko Konstancina.
Dogodny dojazd do Warszawy: tylko 800m do przystanku autobusowego 739 przy ul. Rubinowej, dziecko może samo dojechać do nowo rozbudowanej szkoły i gimnazjum na ul. Kameralnej.

USŁUGI
W bliskiej okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, gimnazja, fitness, basen, sklepy, centra handlowe i cała infrastruktura usługowa: Konstancina, Józefosławia i Piaseczna.
Po sąsiedzku w Józefosławiu znajduje się ośrodek Tuan (basen kryty, fitness, SPA, tenis, squash, tenis stołowy, taniec, szkółki dla dzieci). Piękne rekreacyjne tereny Konstancina (Tężnie, Park Zdrojowy), Ogród Botaniczny, Las Kabacki (rowery, spacery, pikniki).

MEDIA
W standardzie deweloperskim wykonane są wszystkie przyłącza zewnętrzne (energia, gaz, woda i kanalizacja) oraz instalacje wewnętrzne, uruchomiony system c.o. z grzejnikami i piecem gazowym. Domy budowane są w zdrowej i ekologicznej technologii tradycyjnej, przy projekcie zadbano o ich energooszczędność, a więc niskie koszty eksploatacji.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA
W ramach opcji dodatkowych możliwy jest wybór nowoczesnych rozwiązań takich jak: pompa cieplna, kominek z płaszczem wodnym, kolektory słoneczne, rekuperator, sauna lub basen, a także dostosowanie parametrów domu do programu dofinansowania dla domów energooszczędnych.

Dom całkowicie wykończony od zewnątrz przekazywany jest bez ostatnich wykończeń wewnętrznych: glazury, terakoty, białego montażu i parkietów, aby dać Państwu możliwość indywidualnej aranżacji, zgodnej z Państwa gustem.

TERMIN REALIZACJI: X 2016 r. Istnieje możliwość wykończenia "pod klucz".

KREDYTY
Pomagamy w uzyskaniu kredytów, nasz broker porówna Państwu oferty 20 banków.

PROMOCJA
Dodatkowo karta HOME PROFIT ze zniżkami ok. 20% do 100 wiodących sklepów z wykończeniem i wyposażeniem wnętrz daje możliwość oszczędności ok. 20.000-25.000zł na pracach wykończeniowych i wyposażeniu domu (również RTV AGD).