domy
CHYLICZKI
osiedle SARENKA
ul. Zimowa

  • 16 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej
  • domy o powierzchni 108m2, 125m2, 141m2, 152m2, 169m2, 190m2 i 208m2
  • działki o powierzchni 450m2, 500m2, 700m2
  • termin realizacji XII 2018 r.
  • możliwe dofinansowanie domów energooszczędnych 30.000zł
Wizualizacja Chyliczki

LOKALIZACJA
Kameralny zespół 16 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, na malowniczcyh działkach o pow. 450-700 m2, położonych na atrakcyjnych zielonych terenach w odległości 1 km od Lasu Kabackiego, bardzo dobrze skomunikowanych - 5-10 min. do przystanków autobusowych, niedaleko od granicy Konstancina.
Bardzo szybki dojazd do Warszawy: 10 min przez Powsin do stacji metra Kabaty.

USŁUGI
W bliskiej okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, fitness, basen, sklepy, centrum handlowe i cała infrastruktura usługowa 3 miejscowości: Konstancina, Józefosławia i Piaseczna.

PROJEKT DOMU
W projekcie domu przewidziany jest przeszkolony ogród zimowy, otwarty na atrakcyjną przestrzeń salonu z kominkiem, jadalnią i kuchnią, z wyjściem przez taras do ogrodu, gabinet, łazienka, garaż na 1 lub 2 samochody, na piętrze znajdują się 3 sypialnie, 2 łazienki, garderoba, gabinet z oknem panoramicznym, balkon i obszerny taras, możliwe jest również wygospodarowanie dodatkowej antresoli na poddaszu.

MEDIA
W standardzie wykonane są wszystkie przyłącza zewnętrzne (energia, gaz, woda i kanalizacja) oraz instalacje wewnętrzne, uruchomiony system c.o. z grzejnikami i piecem gazowym. Domy budowane są w zdrowej i ekologicznej technologii tradycyjnej, przy projekcie zadbano o ich energooszczędność, a więc niskie koszty eksploatacji.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA
W ramach opcji dodatkowych możliwy jest wybór nowoczesnych rozwiązań takich jak: pompa cieplna, kominek z płaszczem wodnym i kolektory słoneczne, rekuperator, sauna lub basen.

Dom całkowicie wykończony od zewnątrz przekazywany jest bez ostatnich wykończeń wewnętrznych: glazury, terakoty, białego montażu i parkietów, aby dać Państwu możliwość indywidualnej aranżacji, zgodnej z Państwa gustem.

TERMIN REALIZACJI: XII 2018. Istnieje możliwość wykończenia "pod klucz".

KREDYTY
Pomagamy w uzyskaniu kredytów, nasz broker porówna Państwu oferty 20 banków.

BEZPIECZNY SYSTEM
Możliwe jest nabycie działki bezpośrednio na klienta przed wybudowaniem domu, co oznacza nie tylko bezpieczny dla klienta system, ale również oszczędności na kosztach zakupu działki ok. 15 - 20 tys. zł.

PROMOCJA
Dodatkowo karta HOME PROFIT ze zniżkami ok. 20% do 100 wiodących sklepów z wykończeniem i wyposażeniem wnętrz daje możliwość oszczędności ok. 20.000-25.000zł na pracach wykończeniowych i wyposażeniu domu (również RTV AGD).

DOFINANSOWANIE DLA DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH
W opcjach dodatkowych istnieje możliwość dostosowania parametrów domu tak, aby spełniał kryterium kwalifikujące do uzyskania dofinansowania 30.000zł dla domów energooszczędnych. Oznacza to nie tylko dofinansowanie, ale również znacznie niższe koszty miesięczne ogrzewania domu.